м. Хирів

+38 097 340 6485

м. Хирів

+38 097 340 6485

Залишилися запитання?

Зверніться до наших фахівців і отримайте професійну консультацію. Зв’язатися з нами ви можете по телефону, електронною поштою або через месенджери. Будемо раді допомогти та відповісти на всі ваші запитання.

Зворотній зв’язок

Консультацію по цінах, співпраці та загальній інформації ви також можете отримати у наших фахівців залишивши заявку через форму або зв'язавшись будь-яким зручним способом для вас.

Адрес виробництва

Україна, Львівська обл., м. Хирів

Графік роботи

ПН-ПТ: 09:00-18:00СБ: 09:00-13:00НД: Вихідний

Контакти

+38 097 340 64 85+38 097 692 62 38moc.liamg%40viryhkkotyms

Дякую тобі!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом для обговорення деталей

Can't send form.

Please try again later.

Часті запитання та відповіді

Почитайте популярні запитання і відповіді на тему придбання і вибору трун, а для детальної консультації зв'яжіться з нами, використовуючи контакти сайту або залиште свої контакти для зворотнього зв'язку.

 • Які труни доступні в вашому магазині?

  У нашому магазині доступні усі варіанти трун що розміщенні на сайті, включаючи класичні, сучасні та ексклюзивні варіанти. Для оптового замовлення уточнюйте термін виробництва

 • Чи можна замовити труну заздалегідь?

  Так, ви можете замовити труну заздалегідь. Ми рекомендуємо планувати похоронні заходи заздалегідь, щоб уникнути непотрібної паніки та стресу у часи траурного періоду. Замовляючи труну заздалегідь, ви можете бути впевнені, що буде підготовлено потрібний тип, розмір та дизайн труни згідно з вашими побажаннями. Це також дозволить вам сконцентруватися на організації інших аспектів похоронного обряду. Зверніться до нас, і ми допоможемо вам замовити труну заздалегідь та відповісти на всі ваші питання.

 • Які матеріали використовуються при виготовленні домовин?

  Для виготовлення домовин ми використовуємо тільки якісну деревину різних порід. Порода деревини залежить від вартості.

 • Які розміри доступні для трун?

  У нас є різні розміри трун, щоб відповідати потребам різних клієнтів. Зверніться до нас для отримання детальної інформації про розміри.

 • Чи надаєте ви послуги доставки?

  Так, ми надаємо послуги доставки трун. Зверніться до нас для отримання додаткової інформації.

 • Чи є можливість отримати консультацію щодо вибору домовини?

  Так, наші фахівці залюбки нададуть вам консультацію щодо вибору труни. Ви можете звернутися до нас для отримання допомоги та рекомендацій. Залиште заяку або звяжіться будь-яким зручним способом для отримання швидкої відповіді.

Графік роботи:

ПН-ПТ: 09:00-18:00
СБ:
09:00-13:00
НД:
Вихідний